BASIN ODASI > Basın Bültenleri
 Basın Bültenleri
 
Positive Card’tan konuşturan kampanya

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi, Positive Card kullanıcısı müşterilerine ayrıcalıklar yaratmaya devam ediyor. 23 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında Petrol Ofisi’nden 45 TL’lik LPG alanlar 20 kontör ya da 5 dakika konuşma süresi kazanıyorlar.

Yaptığı işbirlikleri ile hizmet yelpazesini sürekli büyüten Positive Card, kullancılarını mutlu eden kampanyalara imza atmaya devam ediyor. 23 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında kampanya katılan Petrol Ofisi istasyonlarından 45 TL ve üzeri LPG alan Positive Card kullanıcıları 20 kontör ya da 5 dakika konuşma süresi kazanacaklar.

Tüm GSM operatörleri için geçerli olan kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcılar, Positive Card slibinden çıkan şifreyi, ad, soyad bilgilerini Türkçe karakter kullanmadan ve aralarında boşluk bırakarak yazıp, 7627’ye gönderecekler. (Örnek: PTABCDE5FH Ayse Kara)

Kampanya detayları:

Kısa mesaj hangi telefon numarasından gönderildiyse kontör/dakikalar o hatta yüklenir. Kampanyaya katılım için en son kısa mesaj gönderim tarihi 7 Mayıs 2009’dur.Kampanyaya, Avea, Turkcell ve Vodafone aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım, operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj/2 kontör olarak ücretlendirilir. Avea hediye kontör ve dakika kazandığınızı bildiren kısa mesajı takip eden 48 saat içinde hediyeniz hattınıza yüklenecektir. Yüklenen hediye kontör/dakikalar her yöne yapılan aramalar için geçerlidir. Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri kontör, Turkcell faturalı hat aboneleri dakika kazanacaktır. Hediye kontörler 48 saat içinde, dakikalar ilk fatura kesim tarihinde hattınıza yüklenecektir. Fatura kesim tarihinden en az 3 gün önce kazanılan dakikalar bir sonraki fatura döneminde yüklenecektir. Kontör hediyesi her yöne, dakika hediyesi yalnızca Turkcell’den Turkcell’e yapılan aramalarda geçerlidir. Dakika hediyesi üç fatura dönemi için geçerlidir, bu sure içibde kullanılmaması durumdan geçerliliğini yitirecektir. Vodafone hediye kontör ve dakikalar faturasız hatlarda ilk 48 saat içinde, faturalı hatlarda katılımın yapıldığı tarihe bağlı olarak mevcut ya da bir sonraki fatura döneminde hattınıza yüklenecektir. Hediye kontör ve dakikaların şebeke içi aramalarda yararlandığınız tarife üzerinden ve yükleme tarihinden itibaren 90 gün içinde kullanılması gerekmektedir. Bu süre içinde kullanılmaması durumunda geçerliliğini yitirecektir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan Avea, Turkcell ve Vodafone faturalı hatların iptali, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan kontör ve dakikalar geçerliliğini yitirecektir. Kontör ve dakikaların nakit karşılığı talep edilemez, kazanılan hediye değiştirilemez, devredilemez. Petrol Ofisi gerektiğinde ve şüpheli durumlarda, yüklenmiş hediye kontör/dakikalar üzerinden her türlü hakka sahiptir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için: www.petrolofisi.com.tr / 0800 211 02 29/ 0 555 675 55 55

 
 

Gümrükler Muhafaza İhbar