BASIN ODASI > Basın Bültenleri
 Basın Bültenleri
 
Petrol Ofisi’nden Axess ile 100 TL ve üstü alışverişe 40 TL Chip-Para hediye

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi, bankacılık sektörünün liderlerinden Akbank ile birlikte yeni bir kampanya başlattı. Akbank üye işyeri olan Petrol Ofisi istasyonlarından 15 Ağustos – 28 Eylül 2009 tarihleri arasında 100 TL ve üzerinde dört kez akaryakıt ya da LPG alışverişi yapanlar 40 TL değerinde chip-para kazanacak.

Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ pazarının lider kuruluşu Petrol Ofisi, müşteri memnuniyetini artıran sürpriz kampanyalara ara vermeden devam ediyor. Petrol Ofisi bu kez de Akbank ile yepyeni bir kampanya başlattı.

15 Ağustos – 28 Eylül 2009 tarihleri arasında Akbank’ın üye işyeri olan Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde dört kez yapılacak 100 TL ve üzerindeki akaryakıt veya LPG alışverişinden 40 TL değerinde chip-para kazanılacak.

Kampanyadan, Axess, Axess Gold, Axess Platinum, Axess Exi26 ve Citi Axess sahipleri yararlanabilecek. Kazanılan chip-paralar ise 3 Ekim 2009 tarihine kadar Akbank üye işyeri olan Petrol Ofisi istasyonlarında kullanabilecek.

                                            

Kampanya Hakkında

Kampanya, 15 Ağustos - 28 Eylül 2009 tarihleri arasında, kampanyaya katılan ve Axess POS cihazı bulunan Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olacaktır. Kampanyadan bir müşteri en fazla 1 kez faydalanabilecek olup, kazanılabilecek en fazla chip para tutarı 40 TL’dir. Kazanılan Chip-paralar anında yüklenilecek olup 03 Ekim 2009’a kadar üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarından kullanılabilecektir. Bu kampanyadan Axess, Axess Gold, Axess Platinum, Axess Exi26 ve City Axess sahipleri faydalanacaktır. Ayrıntılı bilgi için www.axess.com.tr veya www.petrolofisi.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz

Geri

 
 

Gümrükler Muhafaza İhbar