BASIN ODASI > Basın Bültenleri
 Basın Bültenleri
 
Petrol Ofisi, Garanti Bankası İşbirliğiyle Kazandırmaya Devam Ediyor!

  • Bonus Card sahiplerine indirimli alışveriş imkânı sunuyor
  • 1 Mayıs - 15 Haziran arasında Petrol Ofisi’nde tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt, otogaz veya madeni yağ alışverişi yapan Bonus Card sahipleri 5 TL indirim kazanıyor
  • Bonus Card sahipleri, SMS göndererek kampanyaya katılabiliyor

Türkiye`nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağlar şirketi Petrol Ofisi, Garanti Bankası işbirliğinde yeni bir kampanya gerçekleştiriyor. 1 Mayıs - 15 Haziran tarihleri arasında Petrol Ofisi istasyonlarında tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt, otogaz veya madeni yağ alışverişi yapan Bonus Card sahipleri, 5 TL indirim kazanıyor. Kampanyada Garanti Bankası Bonus, Paracard, Flexi, Money Visa ve TFKB Happy Card, Şeker Bonus, Deniz Bonus, ING Bonus ve TEB Bonus kartları kullanılabiliyor. İndirim için bu kartların Garanti Bankası POS`undan geçirilmesi gerekiyor.

Kampanyaya katılmak için kampanya süresince Garanti Bankası kart sahipleri PO yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, TEB Bonus sahipleri Turkcell için 4766’ya, Avea ve Vodafone için 05327524766’ya, Türkiye Finans Happy Card sahipleri 2442’e SMS gönderiyor. Kampanyaya Flexi Card`la katılacak olanlar ise EVET PO yazıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340`a SMS yolluyor. Flexi Card’lar için kampanya katılım kısa mesajının Petrol Ofisi sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacak.

Kampanya katılımı için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor.

Detaylı bilgi için: www.bonus.com.tr,www.flexi.com.tr.

<Geri

 
 

Gümrükler Muhafaza İhbar